مقالات و دانستنی های جالب

تصفیه آب خانگی

ارسال شده در اکتبر 9, 2019 در 9:07 ق.ظ توسط / No Comments

تصفیه آب خانگی

امروزه با توجه به افزایش بی رویه جمعیت و آلودگی های ناشی از فعالیت های صنعتی  و شهری و همچنین کمبود فضا برای دور ریز فاضلاب های شهری و صنعتی ، حجم بسیار زیاد این فاضلاب ها در رودخانه ها و آب های جاری رها می شود ، از سوی دیگر آب ها با جذب برخی از آلودگی های موجود در هوا بیش از پیش آلوده شده اند.

مصرف این آب های آلوده توسط انسان می تواند سبب مسمومیت های حاد ، مشکلات باروری ، بیماری های عفونی مانند وبا و حصبه ، بروز اسهال ، عفونت های دستگاه گوارشی و بسیاری مشکلات دیگر شود.از این رو لزوم استفاده از تصفیه ی آب خانگی در منازل بیش از پیش احساس می شود ، زیرا بدلیل هزینه های بسیار بالا و نبود زیر ساخت های مناسب در کشور جهت انتقال آب تصفیه شده به منازل ، همواره نبود تصفیه آب شرب با کیفیت در تمامی مناطق کشور یکی از مشکلات اساسی کشور محسوب می شود ، به همین دلیل برای دستیابی به آبی با کیفیت بالا و عاری از هرگونه میکروارگانیزم  و آلودگی برای مصارف آشامیدنی و پخت و پز ، نیاز به تصفیه ی آب خانگی در هر منزلی احساس می شود.

حال با توجه به تنوع بسیار زیاد محصولات تصفیه نمودن آب خانگی در کشور ، و تبلیغات بسیار گسترده شرکت های فعال در این امر ، هر خانواده ای می تواند با توجه به نیاز خود و بر اساس  پارامتر هایی مانند : کیفیت آب شهر از لحاظ سختی آب و آلودگی های موجود در آب ، کاربرد آب مصرفی  ، میزان مصرفی آب شرب روزانه ، شکل ظاهری دستگاه و …   دست به انتخاب یک محصول متناسب با خواسته خود بزند. برای اطمینان از انتخاب محصولی با کیفیت و با عملکرد مناسب ، مشاوره و کسب اطلاعات از متخصصین  امری حیاتی به حساب می آید. ما در شرکت پاسارگاد صیام می کوشیم تا با ارائه نظرات و مشاوره های علمی و اثبات شده ، هموطنان عزیز را به انتخابی درست سوق دهیم.

برای کسب اطلاع از قیمت محصولات و دستگاه تصفیه آب خانگی  با شماره تماس های شرکت تماس حاصل نمایید.

یکی از بیشترین استفاده هایی که برای دستگاه تصفیه ی آب در نظر گرفته می شود مربوط به دستگاه تصفیه  ی اب خانگی می باشد.با توجه به این موضوع آب آشامیدنی مصرفی شهری دارای املاح می باشد که مصرف بیش از حد این املاح در بلند مدت موجب مشکلات گوارشی و کلیوی می شود بیشتر مردم برای مصرف آب خود در منزل از این دستگاه ها استفاده می کنند.

دستگاه های تصفیه آب خانگی با مدل های گوناگونی در بازار موجود می باشد که هر فردی با توجه به نیاز و استفاده اش می تواند این دستگاه ها را خریداری نماید و به کار گیرد.تمامی این دستگاه ها این قابلیت را دارند که به خوبی تمامی املاح مضر آب را برطرف سازند و آب آشامیدنی شما را برای استفاده آماده کنند.

در صورتی که برای خریداری بهترین دستگاه تصفیه ی آب خانگی اطلاعات کافی نداشتید می توانید از مشاوران شرکت آکواوین کمک بگیرید و مناسب ترین دستگاه تصفیه کردن اب خانگی را برای خود انتخاب کنید و به طور مداوم بدون هیچ اشکالی از ان استفاده کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *