مقالات و دانستنی های جالب

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

ارسال شده در آوریل 11, 2016 در 6:51 ق.ظ توسط / 18 دیدگاه

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

امروزه به طور وسیعی از سیستم های آب شیرین کن صنعتی در انواع کارخانجات تولیدی و صنعتی استفاده می شود و اگر کارخانه ای قصد تهیه این دستگاه را داشته باشد ، بی شک قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی یکی از عوامل تعیین کننده در تصمیم گیری شرکت ها برای خرید این دستگاه می باشد.

اما آیا باید قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی تنها ملاک برای خرید این دستگاه باشد؟ معمولا از این دستگاه در کارخانجات تولید آب های معدنی ، صنایع غذایی ، صنایع دارویی ، صنایع آرایشی و بهداشتی ، صنایع الکترونیکی و باتری سازی ، تولید آب شرب مورد نیاز کارکنان و آب مورد نیاز بویلرها استفاده می شود ، بنابراین بی شک در کنار قیمت دستگاه تصفیه صنعتی ، توجه به کیفیت دستگاه و آب تولیدی نیز بسیار حائز اهمیت می باشد.

قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

 

 

این دستگاه ها از ظرفیت تولید  5000 لیتر در روز تا میلیون ها لیتر در روز قابل طراحی و اجرا می باشند ، قیمت گذاری این سیستم ها با توجه به نوع طراحی که متاثر از کیفیت آب خام ورودی ، منبع آب خام ورودی ، ظرفیت تولید و کیفیت آب خروجی می باشد متغیر است . عامل دیگری که در قیمت گذاری این سیستم ها بسیار تا ثیرگذار می باشد ، استفاده از متریال و قطعات متفاوت در تولید دستگاه ها می باشد . بطوریکه می توان با تغییر یک یا چند قطعه دستگاه و یا تغییر کیفیت قطعات استفاده شده ، تفاوت فاحشی بین قیمت تمام شده دستگاه ها ایجاد نمود ، که متاسفانه این قضیه تبدیل به یکی از روش های جذب مشتری توسط برخی از شرکت های تولید این دستگاه ها گردیده است.

پیشنهاد می شود قبل از خرید این سیستم ها ، علاوه بر قیمت به کیفیت نیز توجه ویژه ای شود ، زیرا اگر بدلیل قیمت پایین تر محصولی بی کیفیت خریداری نمایید ، قاعدتا آب تولیدی کیفیت لازم را نخواهد داشت و سبب آسیب رساندن به تجهیزات و دستگاه های استفاده کننده شده  و در نهایت متحمل هزینه های بسیار بالاتری خواهید شد.

برای کسب اطلاع از قیمت محصولات با شماره تماس های شرکت تماس حاصل نمایید.

 

18 دیدگاه در “قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی

 1. چند سال قبل یه دستگاه تصفیه آب صنعتی از شرکتی خریداری کردیم که بعدش تلفن ما رو هم جواب ندادند.

  1. متاسفانه در برخی موارد از این اتفاق ها می افتد و شرکت ها خدمات خود را به درستی انجام نمی دهند.

  1. به دلیل استفاده شرکت ها از قطعات با برندهای متنوع ، قاعدتا قیمت ها مقداری با یکدیگر تفاوت دارد ، اما قیمت ها در یک محدوده برای تمامی شرکت ها قرار دارند.

  1. لطف کنید ابتدا ظرفیت های مورد نظر خود را مشخص کنید و سپس با شماره تماس های شرکت تماس حاصل نمایید.

  1. حتما باید قبل از خرید دستگاه تصفیه آب صنعتی roیک آنالیز کامل فیزیکی و شیمیایی از آب منطقه انجام شود.

  1. ابتدا مقدار آب مصرفی مورد نیاز خود را تعیین کرده و برای دریافت قیمت دستگاه تصفیه آب نیمه صنعتی با شماره تماس های شرکت تماس حاصل نمایید.

  1. لطف کنید ابتدا ظرفیت های مورد نظر خود را مشخص کنید تا لیست قیمت دستگاه تصفیه آب صنعتی با توجه به نیاز شما ارسال شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *